Информация
Поиск

БОБРОВЫЙ МУСКУС. Лечение простатита

Бобровый мускус. Лечение простатита. Опыт практикующего врача.
Власний досвід використання препарату «Мускус Сила Життя» при лікуванні різних форм простатитів Ковальчук В. Є.
ДУ «Науковий центр радіаційної медицини АМН України»

 

Для оцінки результатів застосування препарату «Мускус Сила Життя» в своїй урологічній практиці, я опишу  деякі клінічні випадки. Препарат застосовувався при лікуванні різних форм простатитів, а саме Гострого бактеріального простатиту (категорія І), Хронічного бактеріального (категорія ІІ) і при синдромі хронічного тазового болю(категорія ІІІВ) по класифікації простатиту Національного інституту здоров'я США (1995). Зупинюсь детальніше на кожній із них.

Пацієнт М. 54 роки звернувся з типовою клінікою гострого простатиту(підвищенням температури тіла до 39, різко вираженою дизурією, лейкоцитозом в загальному аналізі крові із зсувом лейкоцитарної формули  вліво, підвищенням ШОЕ, піурією). Після зняття гострих проявів антибактеріальною терапією тижневим курсом, на фоні нормалізації аналізів крові і сечі у пацієнта утримувались дизуричні явища, астенізація. Був взятий аналіз секрету простати, в якому кількість лейкоцитів була  підвищена до 50-60 в п.з., після чого був призначений  препарат «Мускус Сила Життя» в дозі 5 мл 2 рази на день. Вже на 4 день прийому у пацієнта зникли усі скарги, після 10 денного курсу взято контрольний аналіз секрету простати , де кількість лейкоцитів не перевищувала норми. Також пацієнт відмічав швидке відновлення трудової активності і психоемоційне піднесення.

Для ІІ типу простатиту мною був вибраний випадок пацієнта Х. 56 років, який звернувся зі скаргами на зниження лібідо і потенції. При обстеження був діагностований хронічний бактеріальний простатит (в аналізі секрета простати лейкоцити були до 200 в п.з., з бакпосіву секрета простати виділена кишкова паличка, обстеження методом ПЛР ЗППП не виявило, рівні тестостерону і ПСА були в межах вікових норм). Після курсу лікування в об'ємі антибіотикотерапії, гепатопротекторів, нестероїдних протизапальних препаратів, простатілєну, фізпроцедур кількість лейкоцитів в аналізі секрету простати нормалізувалась, бакпосів секрету росту флори не виявив. Проте пацієнт не відмічав покращення якості сексуального життя, з приводу чого був призначений «Мускус Сила Життя» в дозі 10 мл 2 рази на день. Вже через 2 дні прийому,  у пацієнта відновилась потенція і лібідо та зросла фізична активність. Пацієнт при цьому відмічав, що така потенція у нього була в 20 річному віці.

Також цікавим є випадок пацієнта К. 35 років, який звернувся з приводу бездітного шлюбу. На протязі року пацієнт неодноразово лікувався в різних клініках м. Києва від простатиту ускладненого астенозооспермією. Пацієнт декілька разів проходив обстеження(при зміні клініки) приблизно в одному і тому ж об’ємі мікроскопія урогенітальноо мазка, аналіз секрету простати, бакпосіву секрета простати чи еякуляту, ПЛР на ЗППП, гормонального обстеження. Пацієнт був пролікований усіма протитріхомонадними препаратами, антибіотиками з усіх груп, з провокаціями пірогеналом і гоновакциною, але ефекту від лікування не було, в усіх контрольних аналізах секрету простати утримувались лейкоцити від 50 до 150 в п.з. Враховуючи кількість прийнятих антибіотиків і протитріхомонадних препаратів, велику кількість зданих аналізів, було призначено тільки «Мускус Сила Життя» як монотерапію в дозування 5 мл 3 рази на день строком на  1 місяць, після чого  у дружини наступила вагітність.

Щодо застосування препарату у пацієнтів із синдромом хронічного тазового болю(тип ІІІВ). Хочеться відмітити випадок пацієнта А. 46 років, якого на прийом привела дружина. У пацієнта на фоні больового синдрому  був втрачений інтерес до сексуального життя. Обстеження в об’ємі урогенітального мазка, секрета простати, бакпосіву секрета простати, ПЛР на ЗППП, гормонального фону, ПСА, патології не виявило. Пацієнту  призначено для зняття больового синдрому альфаадреноблокатори, НПЗП, фізпроцедури. після місячного курсу лікування больовий синдром помітно зменшився, але потенція і лібідо не відновились. Було призначено «Мускус Сила Життя» по 5 мл 3 рази в день, через 2 тижні знову на прийом звернулась дружина відмітивши, що дуже задоволена чоловіком, сексуальна активність відновилась навіть більше ніж їй хотілось.

Таким чином підсумовуючи вище вказану інформацію висновок, щодо застосування препарату «Мускус Сила Життя» є таким:  препарат в основному використовувався в комплексній терапії, лише один раз як монотерапія(при лікуванні астеноозооспермії). Було проліковано з жовтня 2010 року по квітень 2011 року 23 пацієнта. Усі пацієнти відмічали посилення лібідо і потенції, збільшувалась фізична витривалість. Побічних ефектів від прийому не було.

Похожие статьи

Рекомендуемые товары

Мускус Форте 120

Мускус Форте 120

Мускус Форте 120 Повышает повышает сексуальную активность и потенцию, физическую выносливость, ук..

710.00грн 779.00грн