Пн. - Сб.: з 09:00 до 21:00
Нед.: Вихідний
Information
Search

ТРІОСМЕКТ

Рекомендовані
Latest

Магазин Доктор Здравник

Інтернет-магазин «Доктор Здравник — натуральні засоби оздоровлення» клубу здорового способу життя «Доктор Здравник» відкрито для всіх з 2011 р.

Представляємо відібрані нами деякі натуральні засоби оздоровлення від виробників України для профілактики різних захворювань та реабілітації після перенесених захворювань.
Пропоновані натуральні засоби реабілітації розроблені на основі досвіду та знань багатьох поколінь цілителів народної та нетрадиційної медицини, і вони, як правило, сумісні з лікарськими засобами сучасної медицини. Вони посилюють позитивну дію ліків рахунок зміцнення внутрішніх сил і потенціалу організму. Їхня дія багатогранна, з мінімумом обмежень та негативних наслідків.

«Доктор Здравник» — підходи до оздоровлення із застосуванням натуральних засобів

Лікування людини не повинно бути травмуючим. Відомо, що Природа подбала про механізм самовідновлення втраченого здоров'я, обдарувавши людський організм імунітетом, тобто комплексом внутрішніх захисних сил, покликаних боротися з інфекціями, токсинами та шлаками.
Тому важливо НЕ ЗАВАЖАТИ Природі включати ці механізми, але ДОПОМАГАТИ їх включати. А це можливо лише у співдружності із силами самої Природи!

Ось чому творці Каталогу: « Доктор Здравник — Каталог натуральних засобів для оздоровлення нації» розглядають процес лікування як відновлення ослабленого здоров'я за рахунок прийому цілющих натуральних засобів і препаратів як підтримуючої терапії, не більше.

Зрозуміло, що при особливо важких та занедбаних хворобах, коли життя вже перебуває на одній із чаш ваг буття, без застосування сильнодіючих фармакологічних засобів не обійтися. Але слід пам'ятати, що навіть у цих випадках, залишившись жити, ослаблений організм повинен сам накопичувати резерви для боротьби зі своєю недугою. Інакше його не перемогти!

Натуральні препарати та засоби індивідуального захисту, які були зібрані в Каталозі «Доктор Здравник», частина яких представлена ​​на сайті «Доктор Здравник», НЕ ЛІКУЮТЬ! Вони покликані допомагати Природі включати в хворий організм ті самі механізми реабілітації, самовідновлення здоров'я!
Довгий шлях повернення колишнього здоров'я, але він є, він існує! Очищення органів і систем, підвищення імунітету, нарощування адаптаційних можливостей на тлі постачання організму вітамінами та мінералами, а також раціональний рух та збалансоване харчування, лікувальне дихання та загартовування – це і є те, що всім нам тепер потрібно.
Ми давно і наполегливо відбираємо серед десятків тисяч аналогів натуральних (а часто й не зовсім натуральних) засобів такі, які дозволяють виконувати вищезазначені завдання в оптимальних варіантах та умовах.

Крім натуральних засобів оздоровлення на сайті представлені книги Олександра Миколайовича Сидоренка — організатора та керівника клубів здорового способу життя «Здравник» та «Доктор Здравник», а також книги інших авторів, які висвітлюють різні сторони народної та нетрадиційної медицини та методи зцілення натуральними засобами. У цих книгах йдеться про натуральні препарати, про їх можливості, про індивідуальний підбір засобів самовідновлення організму та профілактики захворювань та багато іншого, що в комплексі допомагає значно покращити якість життя Людини.
У 2018 р. розпочато видання нової серії книг — «Золота бібліотека здоров'я» (автор — О. Сидоренко). Ця серія зареєстрована у Книжковій палаті України та отримала реєстрацію у Міністерстві інформації. З початку 2019 року серія книг - «Золота бібліотека здоров'я» отримає своє продовження, і нові книги серії вже можна буде замовляти через наш сайт!
На жаль, нинішня ситуація у країні не зовсім благонадійна. Але здоров'я ніхто не скасовував, як і саме Життя. Читайте, вникайте, запитуйте, замовляйте натуральні засоби оздоровлення та книги – путівники у світі натуральних засобів оздоровлення та методи їх застосування. Книги допоможуть вам розібратися — яким шляхом слід йти для збереження та зміцнення здоров'я, підвищення якості життя та його продовження в хорошому стані цього здоров'я.

А наше завдання — надання допомоги всім Вам!