Пн. - Сб.: з 09:00 до 21:00
Нед.: Вихідний
Information
Search

МІКОТОН - ПОРОШОК

Виробник: Амрита
Модель: 2804
275.00грн

  • Наявність: Є в наявності

МІКОТОН порошок це глибоке очищення на клітинному рівні

Сорбент МІКОТОН розроблений Національній академії наук України. Мікотон пройшов широкі медико-біологічні і клінічні випробування, запатентований в Україні і Європі. По своїй ефективності натуральний сорбент Мікотон не поступається відомим японським, китайським і американським аналогам. Це чистий натуральний препарат.

Відгуки покупців про Мікотон

Що робить Мікотон?

  • усуває симптоми та шкоду токсинів при гострих отруєннях;
  • покращує самопочуття, використовується для комплексного оздоровлення;
  • має антиоксидантну дію;
  • допомагає при алергічних захворюваннях.

Особливості дії на організм:

  • поглинає токсини та важкі метали, але не виводить основні натуральні мікроелементи та не порушує мінеральний обмін;
  • сприяє нормалізації рівня Т-і В-лімфоцитів;
  • захищає клітини від несприятливих впливів.

Загальні правила прийому.
Для профілактики: по 1/3 чайної ложки 4 десь у день.
При гострому отруєнні: від 1 чайної ложки до 1 столової ложки кожні 2:00 до поліпшення стану.

Склад продукту: висушений екстракт клітинних стінок біомаси плодових тіл вищих базидіальних грибів на основі натуральних грибних біополімерів: хітину, бета-1,6-глюканів і меланінів.

Харчова цінність, в 100 г:
 білки _________________________________  0
 жири _________________________________  0 
 вуглеводи (засвоювані глюкани)_  16,6 г
 хітин______________________________  58,1 г
 меланіни__________________________   8,3 г
 Калорійність, в 100 г: 66,4 ккал/277,8 кДж           

МІКОТОН поєднує в собі комплекс унікальних властивостей

МІКОТОН - один з найсильніших біосорбентів. Він ефективно видаляє токсини, що потрапляють в організм з водою і їжею, у тому числі важкі метали, радіонукліди і шлаки, що накопичуються при порушеннях роботи печінки, бруньок і шлунково-кишкового тракту, при цьому він не порушує мінеральний обмін;

МІКОТОН - потужний натуральний імуномодулятор. Він здатний швидко відновлювати власний імунітет організму і протистояти хворобам;

МІКОТОН - представник нового покоління антиінфекційних препаратів. Він ефективно пригнічує розвиток хвороботворних бактерій, вірусів, простих і грибків, але, на відміну від відомих препаратів, Микотон не токсичний, не має протипоказань і ефектів післядії.

Ефективність природного біосорбенту «Мікотон» обумовлена дією його компонентів:

Хітин – біосорбент широкої, але вибіркової дії. Це єдиний природний біополімер, що містить у своїй молекулі атоми азоту, завдяки яким він має унікальні сорбційні властивості – поглинає токсини та важкі метали, але не виводить основні натуральні мікроелементи й не порушує мінеральний обмін. Хітин, пов'язуючи практично всі важкі метали, радіонукліди та токсичні речовини, не виводить важливі для організму елементи: калій, кальцій, натрій, магній, амінокислоти, цукор тощо.

В-глюкан – одна з найпотужніших природних речовин, що коригує імунітет людини. Сприяють нормалізації рівня Т- і В-лімфоцитів та значному поліпшенню фагоцитозу. Фагоцитоз – це процес, при якому спеціальні клітини крові й тканин організму (фагоцити) захоплюють і перетравлюють збудників інфекційних захворювань і відмерлі клітини.

Меланіни є найефективнішими біологічними захисниками клітин від несприятливих зовнішніх і внутрішніх впливів. Меланіни найсильніші антиоксиданти. Завдяки наявності у своїх молекулах великої кількості парамагнітних центрів, меланіни здатні нейтралізувати вільні радикали, що виникають в живій клітині під дією проникаючої радіації, ультрафіолетового випромінювання, різних токсинів і ферментів хвороботворних бактерій. Грибні меланіни, на відміну від меланінів тваринного походження, не викликають побічних ефектів. Частково всмоктуючись у шлунково-кишковому тракті, меланіни розносяться кров'ю по організму і захищають живі клітини від руйнівної дії вільних радикалів.

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ МИКОТОНА І ДОЗИ :

В якості профілактичного і загальнооздоровчого засобу: приймайте після їди по 0,5 г (1 чайна ложка) 3-4 рази в день. Курс оздоровлення - 20-30 днів, при необхідності його повторюють 3-4 рази в рік.

Для дітей 3-7 років доза дорівнює половині чайної ложки 3 рази в день.

В якості бар'єру для харчових токсинів приймайте МИКОТОН так: чверть чайної ложки порошку додайте безпосередньо в їжу або напій будь-якої температури : вода, чай, сік, кава, компот, кефір, суп, борщ, м'ясні блюда, картопля і так далі. За два тижні перейдіть на прийом третини чайної ложки, ще за два тижні - на половину чайної ложки, через ще два тижні - на повну чайну ложку на прийом. Микотон не має смаку. При додаванні МИКОТОНА в рідину перед вживанням збовтайте.

При гострих харчових і алкогольних отруєннях, при грипі і інших інфекційних захворюваннях, при появі прищів і гнійників, при алергічних реакціях, під час радіаційної або після хіміотерапії: приймати по 1-2 чайних ложки кожні 2 - 2,5 години впродовж 2 днів, а потім переходите на звичайний 3-разовий прийом.

З лікувальною метою можна приймати МИКОТОН таким чином: наберіть 1/4 - 1/5 склянки питної води (кефіру або йогурту), сухою чайною ложкою наберіть порцію розпушеного порошку МИКОТОНА, /1 порція = 0,5 г або 1 чайна ложка порошку (без гірки) /, замочите порошок в склянці на 1-2 хвилини, інтенсивно перемішайте з рідиною і швидко випийте після їди.

Протипоказання: рідкісні випадки індивідуальної несприйнятності. ПОПЕРЕДЖАЄМО людей, що страждають відкладенням каменів в нирках і жовчному міхурі, - при тривалому прийомі МИКОТОНА нормалізується сольовий обмін, камені починають розчинятися, і можуть зрушитися в протоки. У таких випадках може знадобитися невідкладна медична допомога. Таким людям рекомендується перейти на часте, 6-7 разів, дробове живлення, МИКОТОН починати приймати з маленьких доз (чверть чайної ложки) після їди, поступово нарощуючи дозу.

Не приймайте МИКОТОН одночасно з медикаментами - він може нейтралізувати їх дію. Інтервал між прийомами МИКОТОНА і лікарських препаратів має бути не менше 2 годин. Якщо лікарський засіб пролонгованої дії, спочатку приймається МИКОТОН.

Форма випуску : Порошок, 50 г в пластиковій баку. На курс прийому 1 місяць.

 

Производитель: ООО «МИКОТОН-АГЛИКОН» (Украинско-немецкое СП)
пер. Полевой, 3-а,  с. Гавронщина, Макаровский р-н, Киевская обл., 08003, Украина.

ТУ У 15.8-23710945-004-2002
Заключение государственной санитарно-эпидемиологической экспертизы
№05.03.02-04/69570 от 01.08.2013.

 

 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Рекомендовані товари